Referencje

 • „Jakość usług realizowanych za pośrednictwem INTERTEXT całkowicie nas satysfakcjonuje i zdecydowanie zachęca do dalszej współpracy. W szczególności cenimy sobie terminową i sprawną realizację naszych zleceń oraz umiejętność doboru tłumaczy pod kątem merytorycznej znajomości przedmiotu tłumaczenia”. przyjemnością stwierdzam, iż firma Kodak Polska od roku 1996 współpracuje z B.T. INTERTEXT w zakresie tłumaczeń pisemnych w języku angielskim oraz niemieckim. dysponuje tłumaczami o dużym profesjonalizmie oraz doświadczeniu zawodowym we wszystkich grupach językowych. Usługi świadczone przez firmę były realizowane należycie i terminowo.” Wykonywane przez INTERTEXT usługi cechuje rzetelność i fachowość. Jednocześnie jest to firma, która wychodzi naprzeciw potrzebom klienta
  INTERTEXT
 • "Miło jest nam poinformować Państwa - i podziękować tą drogą - że jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, jakiego dokonaliśmy, decydując się na współpracę z ATT INTERWERS. Jesteśmy usatysfakcjonowani nie tylko merytoryczną stroną zleconych tłumaczeń, wymagających doskonałej znajomości fachowej terminologii. Również opracowania graficzne, sprawność organizacyjna, terminowość oraz elastyczność stosowanych cen spełniają nasze wszelkie oczekiwania." "Mamy przyjemność zarekomendować Państwu korzystanie z usług ATT INTERWERS Agencji Tłumaczeń Technicznych. Wykonywane przez tę firmę przekłady tekstów z zakresu chemii, chemii spożywczej, spawalnictwa, a także marketingu i prawa cieszą się naszym uznaniem. Zarówno stosowana przez ATT INTERWERS Niniejszym zaświadczamy, że korzystamy regularnie z usług firmy ATT INTERWERS.
  ATT INTERWERS
 • Z przyjemnością informujemy, że od 2006 r. korzystamy z usług Biura Tłumaczeń LEXON w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych o różnej tematyce. Biuro Tłumaczeń LEXON zapewnia wysoką jakość świadczonych usług oraz profesjonalną i rzetelną realizację zleceń. Zamówienia realizowane są terminowo i starannie. Biuro Tłumaczeń LEXON to firma z opracowanymi zasadami zarządzania, elastyczna i potrafiąca dostosować się do potrzeb klienta. Korzystaliśmy z usług biura również w zakresie tłumaczeń ustnych. Firma ta posiada wysoce wykwalifikowany zespół tłumaczy, co pozwala jej świadczyć wysokiej jakości usługi. Z przekonaniem polecamy Biuro Tłumaczeń LEXON, jako partnera świadczącego usługi tłumaczeniowe i językowe w każdym zakresie.
  FATAŁASZEK
 • Miło nam zarekomendować Biuro Tłumaczeń LEXON, jako wiarygodną i sprawnie funkcjonującą firmę, która świadczy na rzecz naszej organizacji usługi w zakresie tłumaczeń ustnych oraz tłumaczeń pisemnych zwykłych i specjalistycznych o tematyce technicznej, ekonomicznej, prawniczej, w szczególności z języka angielskiego i niemieckiego na język polski i odwrotnie. Jesteśmy usatysfakcjonowani nie tylko merytoryczną stroną zleconych tłumaczeń, wymagających doskonałej znajomości fachowej terminologii. Również sprawność organizacyjna, terminowość oraz elastyczność spełniają nasze wszelkie oczekiwania. W związku z powyższym, z pełnym przekonaniem polecamy Biuro Tłumaczeń LEXON wszystkim potencjalnym klientom, jako poważnego i odpowiedzialnego partnera w interesach. W razie jakichkolwiek pytań, chętnie udzielę dalszych informacji pod numerem 516 985 514.
  Akademicki Związek Sportowy
  Białystok, 01.10.2010
 • Nasza współpraca z Lexon Biuro Tłumaczeń rozpoczęła się kilka miesięcy temu. W tym czasie firma wykonywała dla nas różnorodnego rodzaju tłumaczenia. Zarówno stosowana przez Biuro Tłumaczeń LEXON terminologia, jak i poprawność stylistyczna oddawanych nam przekładów świadczą o właściwym doborze tłumaczy do charakteru zlecanych tekstów. Zlecenia realizowane są zgodnie z postawionymi przez naszą firmę wymaganiami, co do treści i formy, jak również terminowości ich wykonania.  Ze wszystkich powierzanych zleceń LEXON wywiązywała się terminowo. W związku z powyższym polecamy Biuro Tłumaczeń LEXON, jako poważnego i odpowiedzialnego partnera w interesach. W pełni zadowoleni ze współpracy rekomendujemy korzystanie z usług Biura Tłumaczeń Lexon jako firmy godnej zaufania i polecenia.
  PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-ASENIZACYJNE "ASTWA"
  Białystok, 18.10.2010