• Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku
  W imieniu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną obsługę tłumaczenia symultanicznego podczas międzynarodowej konferencji polsko-białoruskiej pt. „Lasy Przedsiębiorcom. Przedsiębiorcy Lasom”, która odbyła się w dniu 3 czerwca 2019 r. w siedzibie RDLP w Białymstoku. Otwarta i życzliwa postawa wobec naszych oczekiwań, a także sprawna organizacji świadczy o wysokim poziomie usług firmy LEXON. Profesjonalizm, terminowość oraz znakomita koordynacja wszystkich działań organizacyjnych bez wątpienia wpłynęły na całokształt przebiegu konferencji. Z pełną odpowiedzialnością polecam Biuro Tłumaczeń LEXON jako solidną i gwarantująca wysoką jakość tłumaczeń firmę.
  Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku
  Białystok, 11.06.2019
 • Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku
  Poświadczam, iż z firmą EUREKA Karolina Sacha i Biurem Tłumaczeń LEXON miałem przyjemność współpracować przy organizacji VI edycji Wschodniego Kongresu Gospodarczego – Białystok 2019. Wydarzenie odbyło się w dniach 25-26 września 2019 r. w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku i przyciągnęło do Białegostoku ponad 1500 gości. Firma EUREKA i LEXON zrealizowała powierzone zadania zgodnie z postanowieniami zawartej umowy, z należytą starannością i pełnym zaangażowaniem. Pozytywnie oceniając jakość usług świadczonych przez EUREKA i LEXON rekomenduję tę firmę jako partnera w pełni wywiązującego się z przyjmowanych zobowiązań profesjonalnych tłumaczeń.
  Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku
 • FATAŁASZEK
  Z przyjemnością informujemy, że od 2006 r. korzystamy z usług Biura Tłumaczeń LEXON w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych o różnej tematyce. Biuro Tłumaczeń LEXON zapewnia wysoką jakość świadczonych usług oraz profesjonalną i rzetelną realizację zleceń. Zamówienia realizowane są terminowo i starannie. Biuro Tłumaczeń LEXON to firma z opracowanymi zasadami zarządzania, elastyczna i potrafiąca dostosować się do potrzeb klienta. Korzystaliśmy z usług biura również w zakresie tłumaczeń ustnych. Firma ta posiada wysoce wykwalifikowany zespół tłumaczy, co pozwala jej świadczyć wysokiej jakości usługi. Z przekonaniem polecamy Biuro Tłumaczeń LEXON, jako partnera świadczącego usługi tłumaczeniowe i językowe w każdym zakresie.
  FATAŁASZEK
 • Akademicki Związek Sportowy
  Miło nam zarekomendować Biuro Tłumaczeń LEXON, jako wiarygodną i sprawnie funkcjonującą firmę, która świadczy na rzecz naszej organizacji usługi w zakresie tłumaczeń ustnych oraz tłumaczeń pisemnych zwykłych i specjalistycznych o tematyce technicznej, ekonomicznej, prawniczej, w szczególności z języka angielskiego i niemieckiego na język polski i odwrotnie. Jesteśmy usatysfakcjonowani nie tylko merytoryczną stroną zleconych tłumaczeń, wymagających doskonałej znajomości fachowej terminologii. Również sprawność organizacyjna, terminowość oraz elastyczność spełniają nasze wszelkie oczekiwania. W związku z powyższym, z pełnym przekonaniem polecamy Biuro Tłumaczeń LEXON wszystkim potencjalnym klientom, jako poważnego i odpowiedzialnego partnera w interesach. W razie jakichkolwiek pytań, chętnie udzielę dalszych informacji pod numerem 516 985 514.
  Akademicki Związek Sportowy
  Białystok, 01.10.2010
 • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-ASENIZACYJNE "ASTWA"
  Nasza współpraca z Lexon Biuro Tłumaczeń rozpoczęła się kilka miesięcy temu. W tym czasie firma wykonywała dla nas różnorodnego rodzaju tłumaczenia. Zarówno stosowana przez Biuro Tłumaczeń LEXON terminologia, jak i poprawność stylistyczna oddawanych nam przekładów świadczą o właściwym doborze tłumaczy do charakteru zlecanych tekstów. Zlecenia realizowane są zgodnie z postawionymi przez naszą firmę wymaganiami, co do treści i formy, jak również terminowości ich wykonania.  Ze wszystkich powierzanych zleceń LEXON wywiązywała się terminowo. W związku z powyższym polecamy Biuro Tłumaczeń LEXON, jako poważnego i odpowiedzialnego partnera w interesach. W pełni zadowoleni ze współpracy rekomendujemy korzystanie z usług Biura Tłumaczeń Lexon jako firmy godnej zaufania i polecenia.
  PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-ASENIZACYJNE "ASTWA"
  Białystok, 18.10.2010