SPRZĘT KONFERENCYJNYDo obsługi konferencji zapewniamy wysokiej jakości aparaturę symultaniczną oraz wsparcie doświadczonych techników dbających o realizację zlecenia na najwyższym poziomie.

TŁUMACZENIE SYMULTANICZNEwymaga zwykle użycia specjalnego sprzętu konferencyjnego, który z przyjemnością Państwu zapewnimy, musi być więc przygotowywane i wykonywane przez profesjonalistów, którzy zapewnią niezbędne urządzenia i optymalne ich wykorzystanie. Z przyjemnością zapewnimy Państwu wszystko, co niezbędne do przeprowadzania tłumaczeń symultanicznych.

DYSPONUJEMY WŁASNYMI URZĄDZENIAMIwraz z w pełni wyposażonymi kabinami dla tłumaczy, a także przenośnymi odbiornikami, wzmacniaczem miksującym, bezprzewodowymi mikrofonami ręcznymi i nagłownymi oraz innym sprzętem niezbędnym dla zapewnienia maksymalnego komfortu mówcom, tłumaczom i słuchaczom.

KAŻDEMU UCZESTNIKOWI WYDARZENIAzapewnimy odbiorniki i stereofoniczne słuchawki, umożliwiające odbiór wykładu czy przemówienia w języku, na który jest ono tłumaczone.