TŁUMACZENIA SYMULTANICZNEPolegają na tłumaczeniu wypowiedzi na bieżąco, równolegle z wypowiedzią prelegenta podczas międzynarodowych konferencji z dużą liczbą uczestników lub spotkań wielojęzycznych.

TŁUMACZENIE SYMULTANICZNEwypowiedzi to jeden z najtrudniejszych typów tłumaczeń. Nie ma bowiem możliwości poproszenia mówcy o powtórzenie, każde zdanie musi być przekładane bardzo szybko i precyzyjnie. Dla tłumacza wiąże się to z pracą pod presją czasu, koniecznością utrzymywania maksymalnego skupienia przez cały czas trwania wypowiedzi oraz podzielnością uwagi.

NASI TŁUMACZE MAJĄ WSZYSTKIE TE CECHY- to profesjonaliści z dużym doświadczeniem i rozległą wiedzą pozwalającą na dokonywanie tłumaczeń wypowiedzi dotyczących różnych działów tematycznych, od finansów, przez poszczególne dziedziny nauki, aż po kulturę, sztukę i sport.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ PLATFORMYdzięki której mogą Państwo zamówić tłumaczenie ustne online. Pozwoli Państwo skorzystać z tłumaczenia zdalnie z każdego miejsca w którym się Państwo znajdujecie.

Zamówienie tłumacza ustnego poniżej