Nasze silne strony

Najlepsza technika

Tłumaczenia kabinowe oraz technika konferencyjna

Wiedza

Fachowe doradztwo oraz planowanie imprezy

Profesjonalizm

Profesjonalni oraz merytorycznie przygotowani i fachowi tłumacze ustni

Nowoczesny sprzęt

Kompleksowa obsługa konferencji z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu firmy Bosch

OFERTA BIURANa międzynarodowych konferencjach, których uczestnicy posługują się różnymi językami, podstawową kwestią jest wzajemne rozumienie się mówców i słuchaczy. Dlatego niezbędny jest system umożliwiający prowadzenie tłumaczeń symultanicznych. Tłumaczenia wykonywane na bieżąco w różnych językach są następnie dystrybuowane w obiekcie konferencyjnym, a uczestnicy wyposażeni w odbiorniki ze słuchawkami mogą wybrać tłumaczenie w żądanym języku. Jesteśmy jedynym biurem na Podlasiu, które obsługuje tego typu konferencje.

Tłumacze ze względu na wysoką trudność takiego przekładu oraz wymagany najwyższy poziom koncentracji zawsze pracują w parach. Dzięki angażowaniu wyłącznie profesjonalnych tłumaczy gwarantujemy prawidłowy przebieg każdej konferencji bez zakłóceń.

POSIADAMY NOWOCZESNY SPRZĘT INTEGRUSSystemy tłumaczeń symultanicznych Bosch Integrus umożliwiają przekład przy zachowaniu jakości porównywalnej z płytą CD. Transmisja od pulpitu tłumacza do słuchawek uczestnika odbywa się w sposób cyfrowy, dzięki czemu system odporny jest na zakłócenia. Integrus - jako jedyny system tłumaczenia na podczerwień - może być wykorzystywany nie tylko w zamkniętych pomieszczeniach, ale także na wolnym powietrzu. Sprzęt ten spełnia wszystkie wymagania Unii Europejskiej dotyczące jakości i obsługi.